Prizmatik Kanal
Kare Kanal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prizmatik veya Dikdörtgen Hava Kanalları, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda 0,50-0,60-0,70-0,80-0,90-1,00-1,20 mm kalınlıklarında, 304 veya 316 kalite paslanmaz sacdan veya galvanizden, istenilen her ebatta fakat standart boy olarak 120 cm olarak üretilebilmekteyiz. Prizmatik hava kanalları tam otomatik makinalarda, fabrikasyon usülde ve çakma flanşlı olarak imal edilirler.

Günümüzde havalandırma ve iklimlendirme; her tür binada, sosyal tesiste, sığınak ve otoparkta, havaalanından restoranta kadar her yerde ihtiyaç duyulan bir sistemlerdir. Havalandırma mevcut ortamdaki havanın yenilenmesidir. İklimlendirme ise mevcut ortamdaki havanın istenilen ısı şartlarına göre ısıtılıp soğutulmasıdır. Şartlandırılan havanın istenilen bölgelere sevkini ise havalandırma kanalları ile yapılır. Havalandırma kanalları ise spiral kanal , kare kanal , dkp sac kanal , flexible kanal gibi farklı şekillerde üretilebilir.

Havalandırma Kanalları, Otopark Havalandırması, Sığınak Havalandırması, AVM Eksoz ve Üfleme Havalandırması, Rezidansların Eksoz ve Üfleme Havalandırmaları, Fabrika Eksoz ve Üfleme Havalandırması, Restorant Havalandırmaları, Yüksek katlı binalarda Yangın Merdiveni Basınçlandırması, bilimum her çeşit havalandırma ihtiyacı için kullanılabilmektedir.